Której firmie powierzyć tworzenie stron internetowych?

0
361
Której firmie powierzyć tworzenie stron internetowych

Śmiało można powiedzieć, że w obecnych czasach Internet wyparł prasę, telewizję, czytanie książek. Ludzie wiedzę pozyskują głównie dzięki wyszukiwarkom – i nie ma w tym nic dziwnego, bo jest to niesamowicie szybkie i wygodne. Nie jest przesadą stwierdzenie, że każdy z nas posiada w swoim telefonie wszystkie encyklopedie świata! Jeżeli Ty lub Twoja firma również chcecie zaistnieć w świecie wirtualnym, to zastanów się, komu powierzyć tworzenie stron internetowych. Mam mocnego kandydata.

Agencja Marketingu Internetowego jaka powinna być?

Powinna zajmować się wieloma aspektami marketingu sieciowego – w gestii tej agencji musi leżeć więc nie tylko tworzenie stron internetowych, ale także inne, nie mniej istotne sprawy, mające znaczny wpływ na postrzeganie danej firmy w Internecie. Tworzona przez niezwykle doświadczonych ludzi, którzy nieustannie zwiększają swoją wiedzę. Pracowników nie spoczywają na laurach – zdających sobie sprawę z tego, jak dynamicznym miejscem jest Internet i jak szybko zachodzą w nim zmiany: jednego dnia strona Twojej marki może wyświetlać się jako pierwsza w wyszukiwarce, a drugiego…wylądować na bardzo odległej pozycji. Musi trzymać rękę na pulsie, monitorować bieżące trendy i jest w stanie pomóc Twojej firmie wznieść się na wyżyny.

Tworzenie stron internetowych – a co poza tym?

Tworzenie stron internetowych to bardzo złożony proces. Zależy Ci na utworzeniu prostej, nieskomplikowanej strony na gotowym szablonie? A może chcesz wynająć agencję w celu nawiązania długofalowej współpracy, która będzie obejmować także wsparcie techniczne oraz szeroko pojęty marketing? Jedną z takich firm jest SEOMAMUT posiada bardzo bogatą ofertę usług, z których skorzystało już mnóstwo firm w całej Polsce. Pozwól, że poniżej przedstawię Ci, co proponuje ta oto agencja.

 

 • Tworzenie stron internetowych (klasycznych – z podstronami, jednostronicowych lub całkowicie indywidualnych).

 

  • Pozycjonowanie stron – jest to szereg powiązanych ze sobą działań, których wynikiem ma być jak najwyższe miejsce w wyszukiwarce Google. Przyznaj się – pewnie i Ty skupiasz swoją uwagę jedynie na kilku pierwszych stronach i nie schodzisz na sam dół. Twoja firma nie może pozwolić sobie na odległe miejsce w tej klasyfikacji! Oznaczałoby to znacznie mniejsze zasięgi, a to oznacza dużo węższe grono potencjalnych klientów.
  • Prowadzenie kampanii AdWords (ADS) – prawdopodobnie zauważyłeś już, że nad wynikami Twojego wyszukiwania pojawiają się reklamy (oczywiście związane z Twoim zapytaniem) – i właśnie na tym polega kampania AdWords. Strona Twojej marki może wyświetlić się jeszcze wyżej!
  • Szereg usług skierowanych do nowo otwartych biznesów (np. tworzenie stron internetowych, umieszczenie firmy w Google Maps, utworzenie FanPage’a w Social Mediach i opublikowanie kilku interesujących postów).
  • Kompleksowy marketing internetowy – pozycjonowanie strony, kampania AdWords, artykuły sponsorowane, prowadzenie bloga, obsługa graficzna, analiza pozwalająca na ocenę dotychczasowych działań i w razie konieczności – zmiana ich kierunku.
  • Artykuły sponsorowane – teksty pojawiające się w powiązanych tematycznie miejscach w sieci, dzięki którym grono czytelników w nienachalny i sprytny sposób może dowiedzieć się o Twojej firmie. Można powiedzieć, że to najmniej natarczywa forma reklamy.

 

 • Marketing szeptany

 

 • Pisanie tekstów – copywriting. Nieodłączna część pozycjonowania.

Zainteresowany?

Zajrzyj już dziś na stronę www.seomamut.pl i dowiedz się więcej o usługach oferowanych przez tę agencję. Tworzenie stron internetowych to zaledwie mała cząstka proponowanych przez SEOMAMUT działań. Zaufaj ekspertom – dzięki nim Twoja firma dotrze do możliwie najszerszego grona potencjalnych klientów, a to z pewnością przełoży się na zyski. Nie ma na co czekać!

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here