Jak zaoszczędzić na zakupach pościeli do hotelu?

0
838
Jak zaoszczędzić na zakupach pościeli do hotelu

Wyposażenie hotelu, ośrodka wypoczynkowego czy pensjonatu w pościele i tzw. galanterię sypialnianą wymaga dużej uwagi ze strony prowadzącego biznes przedsiębiorcy. Ważne są tu zarówno realne oszczędności, które pozwolą firmie kupić dane produkty w dobrych cenach, jak i wysoka jakość pościeli, dzięki której gościom będzie się w niej dobrze spało.

Hurtowe zakupy pościeli – od czego zacząć?

Firmy hotelowe zaopatrują się w pościele nie u sprzedawców detalicznych czy w sklepach internetowych, ale w wyspecjalizowanych hurtowniach, w których ceny na takie artykuły są niższe i nieobarczona marżą detaliczną. Przykładowa hurtownia pościeli https://www.iwelto.pl/ przygotowuje dla klientów firmowych zupełnie inne oferty cenowe, niż dla osób, które kupują kołdry, poduszki czy poszewki na użytek prywatny. Większość firm hotelowych i noclegowych ma tutaj sprecyzowane potrzeby o zdecydowanie większej skali, dlatego mogą one też negocjować z hurtowniami lepsze stawki za większe zakupy. Kluczem dla przedsiębiorcy jest więc wcześniejsze przejrzenie ofert różnych hurtowni, porównanie cen i możliwości rabatowych tak, by finalnie wybrać dla siebie najkorzystniejszą propozycję.

Dodatkowe oferty hurtownie pościelowych

Wiele dobrych hurtowni pościeli oferuje swoim klientom kompleksowe zestawy noclegowe, które mogą być wykorzystane do wielu pokoi. Poza kołdrami i poduszkami są to również prześcieradła dopasowane do wymiarów łóżek, koce dekoracyjne, ocieplane narzutki, a nawet firany i zasłony do wykorzystania w sypialniach. Dodatkowo hurtownia kołder może również wyposażać hotele w galanterię łazienkową, proponując na stan łazienki dla gości np. komplety ręczników (duże, małe i średnie), szlafroki do luksusowych apartamentów z saunami czy basenem oraz szereg innych drobnych artykułów higienicznych.

Bogate oferty hurtowni sprawiają, że przedsiębiorcy mogą uzyskać duże większe zniżki od cen oficjalnych, decydując się na zakup hurtowy do kilku pokoi dla gości czy nawet do całego hotelu. Hurtownia ma dzięki temu większy zysk, a właściciel hotelu komplety idealnie dopasowanych do pokoi produktów pościelowych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here