Innowacyjne łącze na wyciągnięcie ręki

0
786
internet

Na terenie całej Polski efektywnie funkcjonuje mnóstwo firm. Przy gospodarowaniu firmą ważnych jest wiele aspektów. Począwszy od dogodnego miejsca do wykonywania pracy (biuro, magazyn itp.), pracodawcy muszą zatroszczyć się także o sprzęty pomocnicze jak drukarki, kserokopiarki, zespoły komputerowe, a w pracy biurowej w szczególnie ważny jest dostęp do internetu.

Rynek jak wiadomo, proponuje nam wielu dostawców internetu. Ciężko stwierdzić, który z nich będzie najlepszym dla naszej firmy i który z nich sprosta naszym oczekiwaniom. Chwytliwe hasła reklamowe i kolorowe banery nie zawsze okazują się być równie dobre jak dostarczane usługi.

Pojawia się więc pytanie – jak wybrać tani i szybki internet dla firmy w Krakowie?

Zadanie to nie należy do najłatwiejszych w szczególności, że w tak dużym i dynamicznie rozwijającym się mieście jak Kraków nie brakuje konkurujących między sobą firm. Banery i reklamy bombardują nas codziennie próbując zostać zapamiętane w naszej głowie. „Internet Kraków – najszybszy, najwygodniejszy, sprawdź!” i tym podobne formułki możemy spotkać każdego dnia przy sprawdzaniu informacji w internecie, oglądaniu telewizji czy nawet na spacerze.

Wybierając internet dla firmy musimy kierować się nie tylko renomą firmy i umiejętnością reklamy danej firmy, ale przede wszystkim powinniśmy dokładnie przeanalizować jej ofertę. Cena, prędkość oferowanego łącza, a także kontakt z klient – usługodawca są szczególnie ważne przy wizji długotrwałej współpracy.

Jedną z najwygodniejszych i najczęściej wybieranych ofert na rynku jest internet światłowodowy. Stanowi to nowoczesną opcję, która gwarantuje nam przepływ internetu z prędkością światła! Najważniejszymi zaletami takiego łącza jest stabilność i niezawodność połączenia, a także ultraszybkie pobieranie danych. Wymagające oprogramowania skonstruowane specjalnie dla firm nie będą już więcej problemem z internetem, który działa z prędkością do nawet 600 Mb/s. Zapomnijmy również o lagach i spadku prędkości łącza przy jednoczesnym użytkowaniu internetu przez kilka osób. Brzmi wspaniale, prawda?

Ponadto, instalacja światłowodu jest niezwykle prosta, szybka i bezinwazyjna. Instalacja światłowodu przez odpowiednio wyszkolonych techników potrwa nie dłużej niż 3 godziny. Sama instalacja prowadzona jest tak, aby była jak najmniej widoczna oraz dopasowana do wystroju wnętrza.

Światłowód Kraków dla firm od ith.eu oferuje nam elastyczne usługi dopasowane specjalnie do Twoich preferencji. Możemy wybierać między pięcioma przepustowościami od 50 Mbps aż do 1 Gbps. W zależności od wielkości i potrzeb firm możemy z łatwością dobrać prędkość, która sprosta naszym codziennym oczekiwaniom.

Zakup usługi w ITH jest dziecinnie prosty i przyjemny. Możemy podpisać umowę nawet nie wychodząc z domu unikając niepotrzebnej bieganiny i stania w kolejkach. Wszystkie szczegóły i formalności załatwione za pomocą kilku kliknięć nie tylko oszczędzą nam czas, ale także nie naruszą naszego poczucia komfortu.

W ITH sam decydujesz, jaką umowę podpisujesz i na jaki okres! Firmie zależy tylko i wyłącznie na Twoim zadowoleniu z ich usług i przede wszystkim na dogodnym korzystaniu z internetu. Możemy zapomnieć o długach związanych z długoterminowymi umowami, a płatności za internet możemy uiszczać co miesiąc.

Oprócz 100% gwarancji pasma, czy umowie SLA dla każdej usługi w ofercie możemy również skorzystać z usługi „freemium”. Do końca bieżącego roku firma daje możliwość skorzystania ze swoich usług zupełnie za darmo! Jest to świetna opcja do przetestowania oferty firmy o podjęcia decyzji, czy współpraca ma szansę na rozwój. Być może odkryjemy, że oprócz szybkiego łącza firma będzie w stanie dostarczyć nam czegoś więcej?

Śmiało można powiedzieć, że oferta ITH Net jest jedną z najwygodniejszych na rynku ze względu na swoją elastyczność i dopasowanie do potrzeb klienta. Zawsze na wyciągnięcie ręki z niezawodnymi rozwiązaniami. Warunki współpracy wydają się być dogodne również dla bardzo wymagających klientów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here