Jak zbudować stronę internetową?

0
234

Systemy zarządzania treścią są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą zaistnieć w sieci dzięki własnej stronie internetowej. Jest to oprogramowanie, które pozwala zbudować w pełni funkcjonalną i estetyczną stronę www w ciągu kilkudziesięciu minut. Taki proces budowy strony za pomocą systemu nie jest znacznie trudniejszy od obsługi popularnego edytora tekstu zainstalowanego na naszym komputerze.

Najpopularniejszym rozwiązaniem tego typu jest WordPress. Jest to system bardzo prosty w użyciu i przy tym w pełni darmowy. Dzięki temu zyskał uznanie na całym świecie. Instalujemy go na hostingu. Dlatego to właśnie od wyboru hostingu musimy rozpocząć.

Gdzie kupić tani hosting dla strony www?

Nie musimy inwestować na początek w rozbudowane rozwiązania. Do postawienia prostej strony w systemie WordPress wystarczy hosting o pojemności kilkunastu gigabajtów z nielimitowanym transferem. Niektórzy operatorzy, którzy dostrzegli popularność WordPressa posiadają w swojej ofercie hostingi dedykowane dla tego systemu. Takim przykładem jest hosting WordPress z kru.pl. Innowacyjnym rozwiązaniem jest możliwość instalacji WordPressa za pomocą kilku kliknięć. Nie będziemy musieli nawet kopiować żadnych plików ściągniętych z internetu na nasz hosting wordpress.

Cały proces instalacji odbywa się szybko, sprawnie i w sposób bardzo intuicyjny. Jeżeli zamówimy hosting dla strony na wordpressie w kru.pl razem z rezerwacją domeny to może się okazać, że nasza strona www będzie dostępna w internecie bardzo szybko. W ciągu krótkiego czasu będziemy mogli zmienić szatę graficzną z domyślnej na bardziej profesjonalną, dodać treści i elementy graficzne. Ta szybkość budowy strony to największy atut systemu WordPress.

Siłą WordPressa jest jego elastyczność. Instalując stronę na takim systemie dostaniemy do dyspozycji dziesiątki tysięcy tak zwanych wtyczek. Wtyczki do WordPressa to aplikacje, które w ciągu kilkunastu sekund mogą rozszerzyć funkcjonalność naszej strony. Za pomocą wtyczek możemy szybko zbudować profesjonalny sklep internetowy, forum dyskusyjne, wirtualną galerię z naszymi pracami czy też nawet duży portal społecznościowy. Mając szkielet strony możemy realizować nasze pomysły bez większego problemu.

Więcej: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here