Etui na iPada – jakie wybrać?

0
1166
Etui na iPada

iPad dla wielu osób jest równoznaczny nie tylko z funkcjonalnością, ale i pewnym określonym stylem życia. Dlatego etui na iPada powinno być z nim spójne, nie tylko spełniać wyznaczoną rolę, ale i podkreślać nasz charakter. Nawet wysłużone iPady zasługują na solidną ochronę. Dlaczego by przy okazji nie zabawić się nieco formą?

  1. Etui na iPada – postaw na dedykowane pokrowce
  2. Etui na macbooka – czy warto?

Dla niektórych piękny, dla innych przewidywalny i nudny – ale fakty są takie, że metal wraz z upływem czasu będzie się rysował. Warto o tym pomyśleć, szczególnie, że to, co wychodzi spod ręki Apple, stosunkowo wolno traci na wartości. Szkoda byłoby to zaprzepaścić.

1. Etui na iPada – postaw na dedykowane pokrowce

Dedykowane Etui iPad to bardzo wygodne, a także trwałe rozwiązanie. Dzięki niemu zyskujesz pewność, że etui, które kupujesz, będzie w pełni kompatybilne oraz wytrzymałe. Warto zaznaczyć, iż firma Apple ma w swojej ofercie całą gamę etui, które są przeznaczone dla konkretnych modeli iPadów. Bardzo przydatną opcją jest także zakup etui, wyposażonego w tzw. system Smart Cover. Polega on na tym, że w chwili otwarcia etui budzi urządzenie do pracy, natomiast gdy zamykamy etui, specjalnie stworzony system przestawia urządzenie w tryb uśpienia. Dzięki temu masz pewność, że szybko uruchomisz urządzenie, ale i nie musisz się martwić, że zapomnisz go wyłączyć.

Dedykowany pokrowiec będzie skutecznie chronił iPada na wypadek upadku z wysokości, a także zarysowań i otarć, powstających podczas codziennego użytkowania również w miejscach niezbyt wygodnych, jak komunikacja miejska, albo też podczas transportu np. na uczelnię lub do pracy. Wybierając pokrowiec, należy przede wszystkim się zastanowić, na które z uszkodzeń najczęściej narażamy nasze urządzenie i tym też kierować się podczas zakupu.

2. Etui na macbooka – czy warto?

Zarówno z laptopów, jak i macbooków, można bez przeszkód korzystać, nie posiadając specjalnego etui. Dlatego wielu użytkowników zastanawia się, czy warto dokonać takiego zakupu, czy jest on może zbędnym wydatkiem.

Zastanówmy się więc, jakie korzyści niesie z sobą zakup Etui MacBook. Po pierwsze, chroni nasze urządzenie nie tylko podczas użytkowania, ale i w czasie transportu. Po drugie, ochrania je przed zabrudzeniami oraz wszechobecnym kurzem. Po trzecie – ma również walory estetyczne. Etui może być zwyczajnie ładne – dodaje urządzeniu wyrazistości, może oddawać nasz charakter lub upodobania.

Podsumowując, etui na macbooka oraz etui na iPada to zakup, w który warto zainwestować.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here